smakujlokalnie.pl

smakujlokalnie.pl – dieta, przepisy, zdrowie

Neapol gdzie zjeść
Rekreacja

Gdzie najlepiej zjeść w Neapolu?

Z całą pewnością można stwierdzić, że Neapol jest bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnych wypraw. W tym mieście można znaleźć bardzo wiele fantastycznych obiektów do odwiedzenia, wśród których można wyróżnić restauracje. Wiele osób zastanawia się nad taką kwestią jak: Neapol gdzie zjeść? Dobrze jest się tego dowiedzieć.

Hachi Ristorante Giapponese

Wśród najbardziej popularnych restauracji w całym Neapolu można wymienić przede wszystkim Hachi Ristorante Giapponese. Hachi Ristorante Giapponese jest to lokal, który serwuje przede wszystkim kuchnię japońską. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które w szczególny sposób uwielbiają tego rodzaju kuchnię. W Hachi Ristorante Giapponese można bez większych problemów spróbować różnych rodzajów sushi, które na pewno zachwycą każdego niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem. Warto zwrócić swoją szczególną uwagę na to miejsce podczas poszukiwania najlepszego lokalu do spożycia posiłku.

NaBeer Birroteca

NaBeer Birroteca to kolejne miejsce na mapie Neapolu, w którym bez większych problemów można spożyć przepyszny posiłek. Wśród dań, które są serwowane w tego rodzaju lokalu można przede wszystkim wyróżnić różnego rodzaju lekkie przystawki, które są serwowane w ulicznych kramach. Dzięki temu posiłek w NaBeer Birroteca z całą pewnością przebiegnie w bardzo szybki i sprawny sposób. Miejsce to idealnie nadaje się dla wszystkich osób, które się spieszą, dlatego warto wziąć to pod uwagę.

Il Piastrato

Wśród najlepszych restauracji w całym Neapolu można także wymienić takie miejsce jak Il Piastrato. Serwowane są tam wyśmienite dania, które na pewno przypadną do gustu wszystkim osobom odwiedzającym tego rodzaju lokal. W Il Piastrato serwowane są przede wszystkim różne rodzaje mięsa. Wśród nich bardzo polecane są steki, które są w odpowiedni sposób doprawiane. Sprawia to, że tego rodzaju potrawy charakteryzują się bardzo niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem. Warto ich spróbować podczas odwiedzania takiego miasta jak Neapol.

Casa Buonocore

Podczas pobytu w Neapolu warto również odwiedzić taką restaurację jak Casa Buonocore, w której można spróbować bardzo wielu fantazyjnych dań. Są one przede wszystkim przygotowywane z różnego rodzaju owoców morza. Tak bogaty wybór potraw sprawia, że każdy odwiedzający ten lokal bez większych problemów może wybrać dla siebie najbardziej preferowaną potrawę spośród wszystkich dostępnych. Jest to restauracja, w której dania są przygotowywane po włosku, co bardzo podoba się odwiedzającym ją osobom. Dlatego warto spróbować owoców morza kuchni włoskiej w tym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.