Strona główna
Kuchnia
Tutaj jesteś

Catering z grillem – najlepszy wybór na eventy w plenerze

9 sierpnia 2022 Catering z grillem

Wyśmienite grillowane dania doskonale nadają się na wydarzenia plenerowe. Właśnie dlatego dzisiaj ma je w ofercie coraz więcej firm cateringowych. Sprawdzamy, na czym polega usługa cateringu z grillem oferowana przez firmy cateringowe.

Na czym polega catering z grillem?

Grill można przyrządzić nie tylko samodzielnie. Obecnie bardzo często wybierana jest również oferta firm cateringowych polegająca na urządzeniu grilla podczas eventu.

Pracownicy firmy cateringowej mogą wtedy rozstawić niezbędny sprzęt na miejscu i przyrządzać świeże, smakowite dania, które mogą posmakować każdemu z gości. 

Dzięki temu, że do dyspozycji jest szeroka gama dań w menu, można także dopasować je do charakteru wydarzenia i zadbać o to, aby każdy uczestnik mógł znaleźć wśród nich coś smacznego dla siebie.

Catering z grillem – kiedy warto się na niego zdecydować?

Catering połączony z grillem to bardzo popularny sposób na serwowanie wyśmienitych dan na imprezy firmowe oraz rodzinne.

Sprawdzi się on podczas wielu wydarzeń plenerowych, na przykład jak pikniki firmowe, festiwale, festyny czy nawet wesela w plenerze.

Gdy zatem planuje się urządzenie wydarzenia na zewnątrz, w takiej sytuacji catering grill w Krakowie czy w innym mieście będzie bardzo dobrym wyborem, ponieważ dzięki niemu można zapewnić gościom wyśmienite dania i pełne zadowolenie.

Jakie dania mogą być serwowane z grilla?

Firmy cateringowe mogą przygotować na miejscu wiele różnych posiłków, dlatego przed skorzystaniem z oferty zawsze warto bliżej zapoznać się z menu.

Najczęściej na imprezy z grillem wybierane są dania mięsne, na przykład kiełbaski, ale również mogą być serwowane dania jak karkówka, burgery czy dania z kociołka. Popularne są również grillowane warzywa oraz pieczywo z grilla, na przykład urozmaicone aromatycznym czosnkiem.

Dodatkowo poza daniami grillowymi do dyspozycji gości mogą być inne potrawy, na przykład świeże surówki i sałatki, pieczywo zwykłe, a także napoje.

Warto więc uzgodnić wcześniej, jakie posiłki mają pojawić się podczas wydarzenia, aby wpisywały się one w gust każdego gościa.

Dodatkowe usługi na catering z grillem

Firmy cateringowe prowadzące usługi cateringowe wraz z grillem mogą zaoferować klientom również pełną gamę dodatkowych usług. Wśród nich warto wskazać na:

  • wynajem mebli eventowych – firma może dostarczyć wtedy stoliki, krzesła, ławki oraz inne umeblowanie na wydarzenie
  • wynajem zastawy stołowej – dzięki temu nie trzeba zamawiać jej we własnym zakresie, może być to również zastawa jednorazowa
  • wynajem namiotów eventowych – namioty zapewniają osłonę przed słońcem i deszczem, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się one podczas wydarzeń plenerowych

Gdzie zamówić catering z grillem?

Usługi tego typu są dzisiaj oferowane przez wiele firm, dlatego można bez problemów zapoznać się z ich ofertami w internecie. 

Warto więc sprawdzić, co oferują swoim klientom firmy i zapoznać się z ich menu, a także opiniami na ich temat i cennikami, by znaleźć najkorzystniejszą ofertę na planowane przez siebie wydarzenie w plenerze.

Na co zwrócić uwagę projektując restaurację

Redakcja smakujlokalnie.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

lokal gastronomiczny
Lubisz owoce? Poznaj przepis na pierogi z jagodami!
Jak zrobić pierogi z ciasta francuskiego? Oto łatwy przepis!

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zrobić pierogi z ciasta francuskiego? Oto łatwy przepis!